POHONY


• Elektrické pohony bran a vrat nahrazují nutnost jejich ručního otevírání a výrazně zvyšují komfort a bezpečnost ovládání bran.
• Pohony jsou samosvorné, umožňují např. bránu zastavit v kterékoliv poloze a tím umožnit pouze vstup pěších při současném zabránění průjezdu automobilů.
• Ovládat pohon lze lokálně tlačítky nebo kódovanými dálkovými ovladači, jejichž počet není omezen a lze tak vybavit každý automobil samostatným ovladačem.
• Vícekanálové ovladače umožní dálkově ovládat až čtyři brány či vrata (např. vjezdovou bránu a garáž).
• Většinu pohonných jednotek a kompletů dálkového ovládání pro nás dodává výhradní dovozce těchto prvků pro ČR - firma DEXET s.r.o. - zde najdete aktuální nabídku těchto pohonů a ovladačů.
Pohon otočné brány DTA je svým moderním, štíhlým designem a kombinací hliníku a ušlechtilé oceli sladěn s Vaší krásnou otočnou bránou. Co tak dobře vypadá, má zůstat dlouho krásné. Proto jsou i všechny upevňovací prvky dlouhodobě odolné proti povětrnostním vlivům a šrouby jsou dokonce z ušlechtilé oceli. Pohon je zcela bezúdržbový: Žádné olejování nebo mazání. Stejně příkladná jako design pohonu je také funkce a bezpečnost. Při otvírání se brána rozbíhá bez trhání. Před zavřením mírně přibrzdí, tak potichu, že v noci nikoho neruší. A pro Vaše uklidnění: Při překážkách brána ihned zastaví a krátce popojede zpět. Sevření je vyloučeno. Zde se nemůže nic stát.