SOMFY EXPERT
Automatizace domácnosti od Somfy

Pozvedněte své bydlení na novou úroveň

Užívejte si komfortu dnešních pokročilých technologií, které vám nabídnou nebývalé pohodlí a bezpečí. Na domácnost ovládanou chytrým telefonem si určitě rychle zvyknete! Navíc ušetříte na energiích.

 

Představujeme vám automatizaci domácnosti v podání naší partnerské společnosti Somfy.

04foto.jpg

Váš dům by měl sloužit vám, ne vy jemu.

Jak automatizace domácnosti funguje?

Automatizovaná domácnost vám usnadní ovládání garážových vrat a vjezdových bran, ale i stínění a osvětlení. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, u Somfy se jedná o systém TaHoma® nebo Connexoon. Vše potřebné ovládáte na dálku pomocí chytrého telefonu nebo necháte pracovat scénáře, které si předem vytvoříte.

 

Seznamte se s odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti.

 

Systém TaHoma®

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti, který zvládne propojit všechna kompatibilní zařízení do jednoho celku. Můžete je tak ovládat odkudkoli!

15foto.jpg

Designové provedení TaHomy se hodí do každého interiéru.

 

 

Zjistěte o systému více, nebo nás rovnou kontaktujte.

 

Systém Connexoon

Systém Connexoon pracuje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon. Každá se stará o jinou část vašeho domova. Jedna o stínění (Connexoon Window), druhá o vrata a bránu (Connexoon Access), třetí o terasu (Connexoon Terrace).

 

Systém Connexoon však nepropojí celou domácnost - máte na výběr z libovolné kombinace dvou aplikací.

 

Zjistěte ce informací o aplikacích Connexoon, nebo nás rovnou kontaktujte.

14foto.png

Ovládejte svou domácnost telefonem.

 

Somfy ONE

 

Toužíte po dokonalém zabezpečení domácnosti, které bude zároveň snadné na používání? Představujeme vám novinku Somfy ONE! Jedná se o první kameru s integrovanou sirénou a pohybovým senzorem, která může fungovat samostatně, nebo ji lze zapojit do systému TaHoma®.

 

07.jpg

Somfy Doorlock

 

Další šikovnou novinkou je chytrý zámek Somfy Doorlock. Odemkněte si byt nebo dům telefonem! Snadno tak můžete sdílet a spravovat přístupy členů rodiny a blízkých přátel a odkudkoliv odemykat a zamykat vstupní dveře. Už nikdy nebudete muset hledat klíče po kapsách!

 

Propojte Somfy Doorlock se systémem automatizace domácnosti TaHoma® a získejte více pohodlí. Pro instalaci chytrého zámku není zapotřebí vrtání a úpravy dveří.

 

Zajímá vás víc?

Ať vás zajímají konkrétní systémy nebo se jen chcete informovat, co může přechod na automatizovanou domácnost přinést právě vám, jsme zde pro vás.